O nas

Beautyestetic szkolenia z medycyny estetycznej

Firma szkoleniowa medycyna estetyczna

Jesteśmy firmą szkoleniową z dużym doświadczeniem. Prowadzimy szkolenia dla lekarzy i kosmetologów z zakresu medycyny estetycznej. Uczestniczymy w targach, kongresach i sympozjach dzięki czemu możemy wprowadzać do naszych szkoleń najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej. W swojej ofercie posiadamy produkty najprężniejszych firm z branży. Nasze szkolenia są prowadzone w małych grupach i przede wszystkim stawiamy duży nacisk na część praktyczną szkolenia. Jesteśmy wpisani do rejestru Instytucji Szkoleniowych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Nasze atuty to:

Kadra szkoleniowa – instruktorzy z odpowiednim wykształceniem, kosmetolodzy, profesjonaliści o najwyższych kwalifikacjach, którzy posiadają wieloletni staż pracy w tym również międzynarodowy.

Wyposażenie sali wykładowej oraz pracowni kosmetycznych – ekskluzywny, profesjonalnie wyposażony obiekt posiadający multimedialne sale wykładowe oraz stanowiska pracy wyposażone w wysokiej jakości produkty, akcesoria oraz sprzęt kosmetyczny.

Zajęcia praktyczne – w naszych szkoleniach przekazujemy nie tylko wiedze teoretyczną ale przede wszystkim umiejętności praktyczne, które pozwalają na rzeczywiste wykonywanie zabiegów w sposób profesjonalny, zawodowy i odpowiedzialny.Szkolenia przeprowadzane są na modelkach naszego instytutu.

Kameralne grupy – szkolenia prowadzone są w niedużych grupach, dzięki czemu słuchacze mają zapewniony 100%, bezpośredni kontakt z wykładowcą oraz obszerny dostęp do wszystkich materiałów. Mając na uwadze komfort klienta organizujemy także szkolenia w trybie indywidualnym.

Certyfikaty i materiały – po zakończeniu każdego ze szkoleń, uczestnik otrzymuje Certyfikat który zaświadcza o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji do przeprowadzania zabiegów objętych szkoleniem.

Naszym słuchaczom dajemy możliwość udziału w licznych pokazach i warsztatach. Dla naszych absolwentów oferujemy wysokiej jakości produkty kosmetyczne, nowoczesne urządzenia oraz sprzęt najnowszej generacji w preferencyjnych cenach hurtowych.

Nasza kadra

lek. med. Magdalena Biernacka

Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii lekarskiej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. W trakcie specjalizacji z Chirurgii . Stale poszerzając swoją wiedzę uczestniczy w kongresach z zakresu medycyny estetycznej oraz flebologii estetycznej.Rafał Kierach

dr Rafał Kierach

Lekarz, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, specjalista położnictwa i ginekologii oraz ginekologii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem zabiegowym. Już w trakcie studiów zaangażowany praktycznie i naukowo w tematykę ginekologii zabiegowej i rekonstrukcyjnej. Zajmuje się ginekologią plastyczną, odnosząc w tym obszarze satysfakcjonujące dla Pacjentek efekty.

Jest jednym z pierwszych w Polsce lekarzy wykonujących zabieg laserowej labiominoroplastyki, tj. zmniejszenia warg sromowych mniejszych.
Jest szkoleniowcem i wykładowcą z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej od 4 lat.

Członek towarzystw naukowych:

  • Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  • Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej
  • Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej
  • Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej- ESAG.

Daria Śleziak

Daria Śleziak

Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń z zakresu kosmetologii oraz zaawansowanej kosmetyki twarzy i ciała, popartych certyfikatami. Certyfikowana specjalistka ds. ujędrniania ciała. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji, poprzez uczestnictwo w licznych kongresach, sympozjach naukowych zarówno polskich jak i międzynarodowych, oferta Kliniki wciąż się poszerza o osiągnięcia światowej kosmetologii. Celem nadrzędnym pracy Darii jest perfekcyjne wykonanie zabiegu, osiągnięcie najlepszych efektów kuracji zabiegowych, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa oraz komfortu pacjenta.


Maria Sroczek

Maria Sroczek

Magister kosmetologii, ukończyła studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie. Maria jest magistrem dwóch dziedzin: pierwsza to kosmetologia lecznicza, druga to technologia preparatu kosmetycznego. Dzięki temu potrafi doskonale dobrać preparaty kosmetyczne do potrzeb danej skóry.W tych dziedzinach prowadziła zajęcia jako nauczyciel akademicki. Prowadzi również szkolenia z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Posiada doświadczenie z zakresu kosmetologii HI TECH i trychologii estetycznej. W klinice wykonuje zabiegi z zakresu mezoterapii, laseroterapii, modelowania ciała oraz pielęgnacji twarzy. Prywatnie jest zapalonym kinomanem oraz interesuję się muzyką filmową. Jest właścicielką najwspanialszego kota na świecie.