Szkolenie Radiofrekwencja igłowa (RF)

Temat: Radiofrekwencja igłowa RF
Rodzaj: HIT 2019 roku
Wszystkie dni - 25 December 2023
Beautyestetic, ul. Józefowska 135 A 40-144 Katowice Wskazówki dojazdu
Cena: 1000zł
fale radiowe RF

Szkolenie Radiofrekwencja igłowa

Część teoretyczna:

 • techniki zabiegowe
 • parametry zabiegowe (głębokość)
 • miejsca przeprowadzania zabiegu
 • techniki łączone

Wskazania:

 • lifting twarzy, i różnych obszarów ciała oraz okolicy oczu
 • zabiegi na blizny i rozstępy
 • likwidacja zmarszczek i pojędrnienie skóry
 • poprawa owalu
 • zmniejszenie porów skóry

Część praktyczna:

 • przygotowanie pacjenta do zabiegu
 • przeprowadzenie wywiadu
 • stworzenie dokumentacji pacjenta

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Zapewniamy na szkoleniu 3-6 modelek

W trakcie szkolenia oceniane są umiejętności praktyczne uczestnika.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz i na stronie lub mailowo na info@beautyestetic.pl

 

Terminy szkolenia:

 

Kalendarz szkoleń

Zobacz kalendarz!

 

Terminy szkoleń podajemy na stronie lub udzielamy informacji mailowo. Jest możliwość szkoleń indywidualnych dlatego w celu informacji prosimy o kontakt na maila lub przez formularz zgłoszeniowy. Przede wszystkim szkolenia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30/9.00 - 14.00-14.30 (czas jest zależny od ilości modelek zorganizowanych na części praktycznej). Konkretna godzina będzie podana przed szkoleniem, przez maila wysłanego indywidualnie do każdego uczestnika szkolenia

 

 

Grupa docelowa:

Szkolenie kierowane jest przede wszystkim dla osób, które ukończyły drugi rok studiów kosmetologicznych. Ukończyły szkołę technika kosmetycznego oraz mają doświadczenie pracy w gabinecie kosmetycznym poparte certyfikatami. Studentów po drugim roku studiów medycznych, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego.

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników oraz wprowadzenie nowych zabiegów do gabinetów. Ponadto po szkoleniu uczestnicy będą potrafili samodzielnie wykonywać zabieg z wykorzystaniem odpowiednich technik. Będą potrafili wykorzystać swoją wiedzę i dostosować odpowiedni program zabiegowy indywidualnie do pacjenta oraz przygotować dokumentację potrzebna do przeprowadzenia zabiegu.

Certyfikaty :

Po zakończeniu części teoretycznej oraz praktycznej uczestnicy otrzymują imienny certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu z zakresu zastosowania kwasu hialuronowego do powiększania ust, festiwal ust. Uczestnicy również otrzymują zaświadczenie otrzymania certyfikatu. Zaświadczenie to potrzebne jest w przypadku zagubienia oryginału certyfikatu. Po podstawie zaświadczenia Beauty Estetic Academy jest w stanie wystawić ponownie certyfikat, który będzie oryginałem.

Standard Usług Szkoleniowo- RozwojowychPolska Izba Firm Szkoleniowych

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to unikalny standard branży szkoleniowo-rozwojowej, opracowany przez ekspertów zrzeszonych w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS)

 

Szukamy modelek :

Na każde szkolenie poszukujemy modelek, dlatego zapraszamy do kontaktu na stronie poprzez formularz lub na naszym Facebook'u

 

Zapytaj o szkolenie Radiofrekwencja igłowa (RF)