Szkolenie Kissum

Temat: alternatywa dla makijażu permanentnego ust
Rodzaj: Zabieg pielęgnacyjny
30 kwietnia 2019
Beautyestetic, ul. Józefowska 135 A 40-144 Katowice Wskazówki dojazdu
Cena: 1,200 zł
Szkolenie Kissum

Szkolenie Kissum

Kissum idealna alternatywa dla makijażu permanentnego ust

Chcesz zacząć przygodę z branżą Beauty, a może wprowadzić nowy zabieg do gabinetu? Zabieg Kissum zyskuje coraz więcej zwolenników, ponieważ jest to alternatywa do makijażu permanentnego ust. Zabieg nie jest inwazyjny lecz pielęgnacyjny. Delikatnie koloryzujący mikropigment, który podkreśla czerwień wargową, dając efekt pełnych, pięknie podkreślonych ust.
Preparat intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje skórę warg, czyniąc usta gładkie. Na szkoleniu pokazana jest cała technika koreańskiego zabiegu kissum, wszystkie techniki oraz narzędzia potrzebne do wykonania zabiegu. Preparaty stosowane podczas szkolenia pochodzą od Koreańskiego Producenta, skąd wywodzi się ten zabieg. Pigmenty oraz wszystkie preparaty aplikuje się metodą mikronakluć. Efekt zabiegu widoczny po pierwszym zabiegu, a utrzymuje się do 7 dni,
Naszym celem jest przedstawienie podstaw zabiegowych, wskazań oraz przeciwwskazań do zabiegu. Omówienie technik zabiegowych oraz narzędzi,  potrzebnych do właściwego wykonania makijażu. Następnie organizujemy modelki by móc przeprowadzić pokaz warsztatowy oraz by uczestnicy samodzielnie pod okiem szkoleniowca mogli przeprowadzić zabieg. Szkolenie trwa od 4-5 godzin, gdzie zaliczana jest część teoretyczna oraz praktyczna.

Program szkolenia

Część teoretyczna

 • informacje o produkcie, skład
 • metoda użycia preparatu
 • techniki zabiegowe
 • informacje na temat dermapenu
 • parametry zabiegowe
 • dobór kolorystyczny
 • wskazania
 • przeciwwskazania

Część praktyczna

 • wypełnienie dokumentacji pacjenta
 • przeprowadzenie zabiegu na modelkach (3-4)

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz na stronie lub mailowo na info@beautyestetic.pl

Terminy:

Terminy szkoleń podane są na stronie lub udzielamy informacji mailowo. Jest możliwość szkoleń indywidualnych w celu informacji prosimy o kontakt na maila lub przez formularz zgłoszeniowy. Szkolenia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30/9.00 - 14.00-14.30 (czas jest zależny od ilości modelek zorganizowanych na części praktycznej). Konkretna godzina będzie podana przed szkoleniem, przez maila wysłanego indywidualnie do każdego uczestnika szkolenia.

Grupa docelowa:

Szkolenie kierowane jest dla osób, które zaczynają przygodę w temacie Beauty, są w trakcie studiów kosmetologicznych lub szkoły jako technik kosmetyczny, studentów medycznych, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego, właścicieli gabinetów.

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników, wprowadzenie nowych zabiegów do gabinetów. Po szkoleniu uczestnicy będą potrafili samodzielnie wykonywać zabieg z wykorzystaniem odpowiednich technik. Będą potrafili wykorzystać swoją wiedzę i dostosować odpowiedni program zabiegowy indywidualnie do pacjenta oraz przygotować dokumentację potrzebna do przeprowadzenia zabiegu.

Certyfikaty :

Po zakończeniu części teoretycznej oraz praktycznej uczestnicy otrzymują imienny certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu z zakresu zastosowanie dermapenu KISSUM ust. Uczestnicy również otrzymują zaświadczenie otrzymania certyfikatu, zaświadczenie potrzebne jest w przypadku zagubienia oryginału certyfikatu. Po podstawie zaświadczenia Beauty Estetic Academy jest w stanie wystawić ponownie certyfikat, który będzie oryginałem.

Szkoleniowcy :

Szkolenie z zakresu mezoterapii mikorigłowej KISSUM prowadzone jest przez:

Klaudia Ściślak absolwentka szkoły Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach, kierunek kosmetologia, (Kosmetolog) Zespół policealnych Szkół Medyczno-Społecznych w Bytomiu (Technik kosmetyczny), Ukończyła szkolenia z zakresu mezoterapia igłowa, mikroigłowa, stylizacja paznokci, masaże orientalne. Specjalizuje się w pielęgnacji ciała i twarzy.

Kamila Czekaj absolwentka szkoły Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach, kierunek kosmetologia (mgr Kosmetologii), specjalizacja: pielęgnacja skóry twarzy, metody odmładzania skóry. Ukończyła szkolenia z zakresu pielęgnacji skóry twarzy, metody odmładzania min. mezoterapia mikroigłowa, mezoterapia igłowa, karboksyterapia, zastosowanie dermapena, technologia HIFU. Od 4 lat prowadzi własny gabinet skupiając się na pielęgnacji skóry stosując substancje aktywne oraz najlepszej jakości kosmetyki.

Sonia Narkiewicz absolwentka szkoły Śląska Wyższa Szkoła Medyczna, kierunek kosmetologia (mgr Kosmetologii), specjalizacja: medycyna estetyczna, aparatura kosmetologiczna. Ukończyła szkolenia i specjalizuje się z zakresu: mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa (min. szkolenie Meso BB Glow), technologia HIFU, metody depilacji za pomocą laserów, laseroterapia wykorzystywana w liftingu skóry twarzy, lipoliza iniekcyjna, techniki łączone chemiczne oraz mechaniczne przy zapobieganiu starzenia się skóry, biochemiczne działanie substancji aktywnych wykorzystywanych w kosmetologii.

 

 

Harmonogram godzinowy
 • 8.30 - 13.00 : Kissum

Zapytaj o szkolenie Kissum