O nas

Beautyestetic szkolenia z medycyny estetycznej

Firma szkoleniowa medycyna estetyczna

Jesteśmy firmą szkoleniową z dużym doświadczeniem. Prowadzimy szkolenia dla lekarzy i kosmetologów z zakresu medycyny estetycznej. Uczestniczymy w targach, kongresach i sympozjach dzięki czemu możemy wprowadzać do naszych szkoleń najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej. W swojej ofercie posiadamy produkty najprężniejszych firm z branży. Nasze szkolenia są prowadzone w małych grupach i przede wszystkim stawiamy duży nacisk na część praktyczną szkolenia. Jesteśmy wpisani do rejestru Instytucji Szkoleniowych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Nasze atuty to:

Kadra szkoleniowa – instruktorzy z odpowiednim wykształceniem, kosmetolodzy, profesjonaliści o najwyższych kwalifikacjach, którzy posiadają wieloletni staż pracy w tym również międzynarodowy.

Wyposażenie sali wykładowej oraz pracowni kosmetycznych – ekskluzywny, profesjonalnie wyposażony obiekt posiadający multimedialne sale wykładowe oraz stanowiska pracy wyposażone w wysokiej jakości produkty, akcesoria oraz sprzęt kosmetyczny.

Zajęcia praktyczne – w naszych szkoleniach przekazujemy nie tylko wiedze teoretyczną ale przede wszystkim umiejętności praktyczne, które pozwalają na rzeczywiste wykonywanie zabiegów w sposób profesjonalny, zawodowy i odpowiedzialny.Szkolenia przeprowadzane są na modelkach naszego instytutu.

Kameralne grupy – szkolenia prowadzone są w niedużych grupach, dzięki czemu słuchacze mają zapewniony 100%, bezpośredni kontakt z wykładowcą oraz obszerny dostęp do wszystkich materiałów. Mając na uwadze komfort klienta organizujemy także szkolenia w trybie indywidualnym.

Certyfikaty i materiały – po zakończeniu każdego ze szkoleń, uczestnik otrzymuje Certyfikat który zaświadcza o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji do przeprowadzania zabiegów objętych szkoleniem.

Naszym słuchaczom dajemy możliwość udziału w licznych pokazach i warsztatach. Dla naszych absolwentów oferujemy wysokiej jakości produkty kosmetyczne, nowoczesne urządzenia oraz sprzęt najnowszej generacji w preferencyjnych cenach hurtowych.Formularz

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy