Kadra

EWELINA JAKIMIEC

Jest cudowną, przesympatyczną i pełną pozytywnej energii osobą.
Ewelina szkolenia prowadzi od 2016 roku jej olbrzymie zaplecze wiedzy i doświadczenia pozwala szkolić i przekazywać zdobyte umiejętności naszym kursantom. Jej głównym celem jest, aby kursant wyszedł ze szkolenia z jak największą wiedzą teoretyczną i praktyczną.
Zaraża optymizmem i zamiłowaniem do swojej pracy, która jest jej pasją. Ewelina prowadzi szkolenia między innymi z zakresu medycyny estetycznej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnego, zabiegów pielęgnacyjnych.

Serdecznie zapraszamy do zapisów ❤ ❤

ANNA GOC

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku Kosmetologia -studia magisterskie. Kosmetologia jest dla niej nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wiodących firmach z branży kosmetycznej i medycyny estetycznej. Specjalista w dziedzinie peelingów chemicznych oraz terapii anti-aging. Wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu urządzeń do modelowania sylwetki rozwijała pracując jako szkoleniowiec w firmie zajmującej się technologiami high-tech.
W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na indywidualne podejście do Pacjenta kładzie nacisk na zrozumienie jego problemów i potrzeb. Chętnie doradza im na temat pielęgnacji domowej, dzięki której dłużej można cieszyć się efektami zabiegów.
Jest osobą komunikatywną, a praca z ludźmi daje jej niesamowicie dużo satysfakcji. Do gabinetu zawsze wnosi pozytywną energię.
Prywatnie jest mamą dwóch nastolatek, interesuje się podróżami i kocha sport. Siłownia jest nieodłącznym elementem jej życia.

MONIKA DORYNEK

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Położnictwo. Ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu ŚUM na kierunku “Kosmetologia z elementami medycyny estetycznej” oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej na kierunku “Kosmetologia i Medycyna Estetyczna”.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując przez 10lat w Klinice Chirurgii Plastycznej w Zabierzowie/k Krakowa.

Specjalizuje się w zabiegach odmładzających i regeneracyjnych z zastosowaniem osocza/fibryny

bogatopłytkowej, kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, nici PDO, stymulatorach tkankowych, mezoterapii igłowej.

Stale dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji uczestnicząc w licznych kongresach, kursach i workshopach z obszaru medycyny estetycznej i kosmetologii.

Alicja Olejnik

Alicja Olejnik – Absolwentka WSPS w Dąbrowie Górniczej na wydziale Pielęgniarstwa gdzie uzyskała dyplom magistra. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku kosmetologia i medycyna estetyczna Specjalista anestezjologii i opieki medycznej Pedagog / wykładowca na AHE Łódz – wydział w Wodzisławiu Śląskim Pielęgniarstwo jest dla niej pasją , a pacjent najwyższym priorytetem . jego dobro jest dla niej najważniejsze i tym się kieruje w życiu ucząc tego samego słuchaczy. Swoje doświadczenie dobyła i zdobywa pracując w szpitalu na oddziale reumatologii i dziecięcym. Lubi pracę z ludźmi , ogromną przyjemność sprawia jej prowadzenie zajęć ze słuchaczami