Meso BB glow – sekret gładkiej skóry

Czy jest na świecie ktoś, kto nie marzy o promiennej i zdrowo wyglądającej twarzy tuż po przebudzeniu? Bez wątpienia każdy chciałby cieszyć się piękną cerą. Z pomocą przychodzi nowatorski zabieg Meso BB Glow, który umożliwia uzyskanie naturalnie wyglądającej i świetlistej twarzy bez nakładania makijażu. Innowacyjna metoda dotarła do nas z Korei, gdzie nawilżona i promienna skóra jest szczególnie ceniona. Na czym polega Meso BB Glow? Kto może z niego skorzystać? Jakie efekty pozwala osiągnąć?

Meso BB Glow – na czym polega zabieg?

Meso BB Glow to rodzaj makijażu permanentnego. Bazuje on na właściwościach preparatu BB Glow, bogatego w naturalne cząsteczki pigmentu i substancję rozjaśniającą skórę oraz na technologii mezoterapii mikroigłowej. Podczas zabiegu, pigment aplikowany jest do górnej warstwy skóry, co pozwala wyrównać jej koloryt i zakamuflować wszelkie niedoskonałości, takie jak przebarwienia, zaczerwienienia, cienie czy pory. W rezultacie uzyskujemy gładką i promienną skórę bez odrobiny makijażu.

Meso BB Glow – jakie efekty pozwala uzyskać?

Meso BB Glow nie bez powodu w tak krótkim czasie zyskał tylu zwolenników. Specjalna formuła zabiegu pozwala na natychmiastowe wyrównanie koloru skóry, pozbycie się przebarwień, blizn, plam starczych i innych niedoskonałości. Oprócz funkcji maskowania wad skóry BB glow, dzięki zawartym w serum składnikom przeciwstarzeniowym, witaminom oraz przeciwutleniaczom doskonale nawilża i odbudowuje naturalny płaszcz hydro-lipidowy. Redukuje też drobne zmarszczki, zmniejsza zaskórniki, zatkane pory i niweluje cienie pod oczami. Składniki aktywne zawarte w serum sprawiają, że skóra staje się świetlista, promienna i zyskuje efekt glam-shine bez nakładania makijażu. BB glow to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które borykają się z trądzikiem różowatym, ponieważ pomaga ukryć zaczerwienienia i połamane naczynia włosowate. Ogromną zaletą zabiegu jest jego nieinwazyjność. Jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Co więcej, nie zatyka porów i nie powoduje wyprysków. Mimo że efekty widoczne są już po pierwszej sesji to zaleca się wykonanie około 3-4 zabiegów w odstępach 14-dniowych.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Meso BB Glow?

Z zabiegu Meso BB Glow mogą skorzystać pacjenci w każdym wieku. Jest on przeznaczony w szczególności dla osób z poszarzałą i matową cerą lub przebarwieniami, oznakami fotostarzenia i innymi niedoskonałościami. Będzie pomocny także w przypadku tych, którzy zmagali się z trądzikiem pospolitym lub różowatym. BB Glow pomoże także pozbyć się cieni pod oczami i zmniejszyć widoczność porów. Jednak może być stosowany także jako zabieg pielęgnacyjny w celu nawilżenia twarzy.

Meso BB Glow – jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Mimo że Meso BB Glow nie jest inwazyjnym zabiegiem to istnieją przeciwskazania do jego wykonania. Wśród nich należy wymienić ciążę lub karmienie piersią, choroby skóry, aktywne infekcje i otwarte rany oraz opryszczkę. Należy unikać go także w przypadku obniżonej odporności, aktywnego trądziku czy zażywania leków rozrzedzających krew. Osoby, które korzystają z solarium powinny skonsultować wykonanie zabiegu, ponieważ możliwe jest wystąpienie peroksydacji lipidów.

Szkolenie z zakresu Meso BB Glow

Zachęcamy do zapisów na szkolenie Meso BB Glow, podczas którego omówione zostaną preparaty stosowane podczas zabiegu, parametry i miejsca zabiegowe oraz wskazania i przeciwwskazania. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Uczestnicy, którzy zakończą kurs otrzymają imienny certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu. Zapisu można dokonać na stronie: https://beautyestetic.pl/szkolenie/meso-bb-glow/.