Nowe szkolenie Meso BB Glow!

BB Glow szkolenie

W Naszej ofercie mamy nowe szkolenie z innowacyjnej metody pigmentacji skóry twarzy. Meso BB Glow to zabieg polegający na wprowadzeniu w naskórek preparatu pielęgnacyjnego, który dzięki zawartości substancji czynnych (ekstrakt z miąższu aloesu, ekstrakt z awokado, alantoina, wit E, wosk pszczeli) oraz dodatków pigmentacyjnych (tlenki tytanu, żółty tlenek żelaza, różowy tlenek żelaz) powoduje natychmiastowy efekt rozjaśnienia oraz rewitalizacji skóry. Zabieg w ostatnich miesiącach podbija rynek kosmetyczny i kreuje trendy beauty na całym świecie. Teraz także dostępny w Polsce.

Szkolenie zawiera część teoretyczną, gdzie zostaną omówione procedury zabiegowe, substancje czynne w preparatach stosowanych do mezoterapii igłowej. Zasady bezpieczeństwa podczas zabiegu.  W części praktycznej kursant będzie miał możliwość samodzielnego wykonania zabiegu na modelce, dzięki temu nabędzie umiejętności manualne.

Szkolenie jest kierowane do osób uczących się na kierunku kosmetologia, absolwentów szkół kosmetologicznych, kierunków medycznych, lekarskich, pielęgniarskich.

Sprawdź już teraz, dostępne terminy w Naszym kalendarzu szkoleń!!

https://beautyestetic.pl/kalendarz