Szkolenie Kwas hialuronowy – stopień II, Zaawansowany

Temat: Techniki zastosowania kwasu hialuronowego
Rodzaj: Stopień II
08:40 do 15:30 - 13 lipca 2024
Beautyestetic, ul. Józefowska 135 A 40-144 Katowice Wskazówki dojazdu
Cena: 1950zł

Kwas hialuronowy stopień II, Zaawansowany

Kwas hialuronowy (II stopień) zaawansowany, szkolenie dedykowane jest dla osób, które ukończyły studia / lub 2 rok kosmetologii, medycyny, ratownictwa medycznego, pielęgniarstwa. Ten stopień kierowany jest do osób, które przede wszystkim ukończyły I stopień, podstawowy, opanowały techniki iniekcji w celu wypełniania zmarszczek, bruzd oraz ukończyły szkolenie i posiadają certyfikat z zakresu mezoterapii igłowej. Warto podkreślić, że pierwsze użycia tej substancji jako wypełniacza miały miejsce już w latach 80-tych, dlatego też powstał wtedy pierwszy produkt kosmetyczny z kwasem hialuronowym. Pozyskiwano go z grzebieni kogucich. Z czasem zabieg ten stał się bardzo popularny, dlatego też na rynku kosmetycznym pojawiło się wiele firm, które zaczęły wytwarzać produkty zawierające nieusieciowany i usieciowany kwas.

Podczas szkolenia o zaawansowanym stopniu II dowiesz się, jakie produkty są dostępne, dedykowane do modelowania kształtu twarzy, czym się różnią, jakie są stężenia. Ponadto szkolenie to podzielone jest na dwie części, aby uczestnicy mogli zapoznać się z teorią oraz samodzielnie wykonać zabieg pod okiem szkoleniowca. 80 % czasu naszego szkolenia to ćwiczenia na modelkach, ponieważ przede wszystkim stawiamy na praktykę. Na zaawansowane szkolenie (stopień II) poszukujemy modelek na partie: nos, żuchwa, broda,  modelowanie twarzy czyli wolumetria. Na części teoretycznej przede wszystkim dokładnie omawiamy informacje na temat modelowania, remodelingu, miejsc iniekcji. Uczymy jak przeprowadzić odpowiednio wywiad z pacjentem. Jak wykluczyć wszystkie przeciwwskazania, oraz jak dobrać indywidualnie ilość preparatu do danej partii. Ponadto uczestnicy otrzymują od nas skrypty szkoleniowe, notes, długopis oraz face-line, na których uczą się miejsc iniekcji.   

Zapoznaj się z naszym programem szkoleń z zakresu kwasu hialuronowego ! 

PROGRAM SZKOLENIA

CZĘŚĆ TEORETYCZNA

 • Kwas hialuronowy jako wypełniacz do modelowania kształtu twarzy.
 • Zastosowanie kwasu hialuronowego w przypadku remodelingu nosa, brody, żuchwy
 • Miejsca iniekcji, w których stosuje się wypełniacz w celu modelowania twarzy i wolumetrii
 • Metody stosowane w zabiegach wolumetrii, powiększania policzków
 • Techniki łączone
 • Preparaty stosowane do wolumetrii, , remodelingu żuchwy, nosa, brody
 • Przeciwwskazania do zabiegu.
 • Etapy wykonywania zabiegu.
 • Skutki uboczne zabiegu.
 • Działania niepożądane.
 • Zapobieganie ewentualnym niepowodzeniom.
 • Dokumentacja wymagana do przeprowadzenia zabiegu.

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

 • Zapewniamy na szkoleniu 3-5 modelek
 • Uczestnik szkolenia wykonuje samodzielnie i pod kierunkiem szkoleniowca prowadzącego warsztaty, zabiegi modelowania i wypełniania :okolice nosa, brody, żuchwy, 
 • Techniki stosowane do wolumetrii

Podsumowaniem szkolenia I stopnia kwasu hialuronowego jest test wiedzy oraz ankieta satysfakcji. W trakcie szkolenia oceniane są umiejętności praktyczne uczestnika.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz i na stronie lub mailowo na info@beautyestetic.pl

Terminy szkolenia:

Kalendarz szkoleń

Zobacz kalendarz!

Terminy szkoleń podajemy na stronie lub udzielamy informacji mailowo. Jest możliwość szkoleń indywidualnych dlatego w celu informacji prosimy o kontakt na maila lub przez formularz zgłoszeniowy. Przede wszystkim szkolenia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30/9.00 - 14.00-14.30 (czas jest zależny od ilości modelek zorganizowanych na części praktycznej). Konkretna godzina będzie podana przed szkoleniem, przez maila wysłanego indywidualnie do każdego uczestnika szkolenia

 

 

Grupa docelowa:

Szkolenie to jest przede wszystkim dla osób, które ukończyły drugi rok studiów kosmetologicznych. Studentów po drugim roku studiów medycznych, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego.medycznych, pielęgniarskich. Są po szkoleniach z I stopnia- podstawowego oraz nabyły umiejętności na szkoleniach z mezoterapii igłowej.

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników oraz wprowadzenie nowych zabiegów do gabinetów. Ponadto po szkoleniu uczestnicy będą potrafili samodzielnie wykonywać zabieg z wykorzystaniem odpowiednich technik. Będą potrafili wykorzystać swoją wiedzę i dostosować odpowiedni program zabiegowy indywidualnie do pacjenta oraz przygotować dokumentację potrzebna do przeprowadzenia zabiegu.

Szkoleniowiec:

Ewelina Sikorska - szkolenia prowadzi od 2016 roku jej olbrzymie zaplecze wiedzy i doświadczenia pozwala szkolić i przekazywać zdobyte umiejętności naszym kursantom. Jej głównym celem jest, aby kursant wyszedł ze szkolenia z jak największą wiedzą teoretyczną i praktyczną.
Zaraża optymizmem i zamiłowaniem do swojej pracy, która jest jej pasją. Ewelina prowadzi szkolenia między innymi z zakresu medycyny estetycznej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnego, zabiegów pielęgnacyjnych.

Certyfikaty :

Po zakończeniu części teoretycznej oraz praktycznej uczestnicy otrzymują imienny certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu z zakresu zastosowania kwasu hialuronowego, stopień I. Uczestnicy również otrzymują zaświadczenie otrzymania certyfikatu. Zaświadczenie to potrzebne jest w przypadku zagubienia oryginału certyfikatu. Po podstawie zaświadczenia Beauty Estetic Academy jest w stanie wystawić ponownie certyfikat, który będzie oryginałem.

Standard Usług Szkoleniowo- RozwojowychPolska Izba Firm Szkoleniowych

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to unikalny standard branży szkoleniowo-rozwojowej, opracowany przez ekspertów zrzeszonych w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS)

Szukamy modelek :

Na każde szkolenie poszukujemy modelek, dlatego zapraszamy do kontaktu na stronie poprzez formularz lub na naszym Facebook'u

Szukamy modelek, mezoterapia, kwas hialuronowy, meso BB Glow, osocze, collagen, botox,

Harmonogram godzinowy
 • 8.30 - 15.00 : Kwas hialuronowy II stopień
 • - :

Zapytaj o szkolenie Kwas hialuronowy – stopień II, Zaawansowany