Szkolenie Szkolenie z zakresu HIFU

Temat: HIFU - Lifting bez skalpela
Rodzaj:
08:30 do 14:30 - 12 grudnia 2018
Beautyestetic, ul. Józefowska 135 A 40-144 Katowice Wskazówki dojazdu
Cena: 2500zł
szkolenie hifu

Szkolenie HIFU

HIFU - Zabieg wykorzystujący intensywne działanie zogniskowanych fal ultradźwiękowych. Jest to metoda będąca nieinwazyjnym liftingiem twarzy, szyi, dekoltu. Stosuje się ją także przy opadających powiekach i/lub nadmiarze skóry na różnych partiach ciała. Zabieg ten nie wyłącza osoby z codziennej aktywności, nie wymaga tez rekonwalescencji. Oddziałuje na głęboko usytuowane komórki skóry, wyzwalając naturalną odpowiedź organizmu, która skutkuje odnową kolagenu. Jest to doskonała metoda do walki z oznakami starzenia skóry, jak również spowalniająca naturalny proces starzenia komórek.

Szkolenie odbywa się w ciągu jednego dnia.

Na szkoleniu otrzymasz przykładowe zgody na zabieg dla pacjenta, a także inne niezbędne informacje dotyczące zabezpieczenia prawnego ug przed wykonywanym zabiegiem.W cenie zapewniamy materiały szkoleniowe, preparaty niezbędne do przeprowadzenia części zajęć praktycznych oraz modelki/modeli.

Część teoretyczna

 • Wskazania
  • Lifting twarzy i różnych obszarów ciała oraz okolicy oczu
  • Likwidacja zmarszczek i pojędrnienie skóry
  • Poprawa owalu
  • Likwidacja podwójnego podbródka
  • Modelowanie sylwetki
 • Przeciwwskazania
 • Omówienie różnych głębokości wykonywania zabiegu względem danego obszaru
 • Omówienie techniki wykonania zabiegu
 • Rekomendowana liczba strzałów na poszczególne obszary
 • Strefy, na które nie wykonuje się zabiegu

Część praktyczna

 • Przygotowanie pacjenta do zabiegu
 • Przeprowadzenie wywiadu z pacjentem
 • Wykonanie zabiegu na modelkach

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz na stronie lub mailowo na info@beautyestetic.pl

Terminy:

Terminy szkoleń podane są na stronie lub udzielamy informacji mailowo. Jest możliwość szkoleń indywidualnych w celu informacji prosimy o kontakt na maila lub przez formularz zgłoszeniowy. Szkolenia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30/9.00 - 14.00-14.30 (czas jest zależny od ilości modelek zorganizowanych na części praktycznej). Konkretna godzina będzie podana przed szkoleniem, przez maila wysłanego indywidualnie do każdego uczestnika szkolenia.

Grupa docelowa:

Szkolenie kierowane jest dla osób, które ukończyły drugi rok studiów kosmetologicznych, ukończyły szkołę technika kosmetycznego oraz mają doświadczenie pracy w gabinecie kosmetycznym, studentów po drugim roku studiów medycznych, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego.

Szkolenie kończy się testem wiedzy z zakresu technologii HIFU oraz ankietą satysfakcji. W trakcie szkolenia oceniane są umiejętności praktyczne uczestnika.

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników, wprowadzenie nowych zabiegów do gabinetów. Po szkoleniu uczestnicy będą potrafili samodzielnie wykonywać zabieg z wykorzystaniem odpowiednich technik. Będą potrafili wykorzystać swoją wiedzę i dostosować odpowiedni program zabiegowy indywidualnie do pacjenta oraz przygotować dokumentację potrzebna do przeprowadzenia zabiegu.

Certyfikaty :

Po zakończeniu części teoretycznej oraz praktycznej uczestnicy otrzymują imienny certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu z zakresu technologii HIFU Uczestnicy również otrzymują zaświadczenie otrzymania certyfikatu, zaświadczenie potrzebne jest w przypadku zagubienia oryginału certyfikatu. Po podstawie zaświadczenia Beauty Estetic Academy jest w stanie wystawić ponownie certyfikat, który będzie oryginałem.

Szkoleniowcy :

Szkolenie z zakresu technologii HIFU prowadzone jest przez:

Karina Cesarek absolwentka szkoły Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach, kierunek: kosmetologia (mgr Kosmetologii), specjalizacja : medycyna estetyczna. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Kosmetologii Estetycznej przeznaczonej dla magistrów kosmetologii i pielęgniarstwa. Studentka Ratownictwa medycznego w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. Ukończyła szkolenia z zakresu pełnej iniekcji śródskórnej i podskórnej oraz pobierania krwi. Specjalizuje się w mezoterapii igłowej, osocze, lipoliza iniekcyjna, kroplówki.

Kamila Czekaj absolwentka szkoły Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach, kierunek kosmetologia (mgr Kosmetologii), specjalizacja: pielęgnacja skóry twarzy, metody odmładzania skóry. Ukończyła szkolenia z zakresu pielęgnacji skóry twarzy, metody odmładzania min. mezoterapia mikroigłowa, mezoterapia igłowa, karboksyterapia, zastosowanie dermapena, technologia HIFU. Od 4 lat prowadzi własny gabinet skupiając się na pielęgnacji skóry stosując substancje aktywne oraz najlepszej jakości kosmetyki.

 

Zapytaj o szkolenie Szkolenie z zakresu HIFU