Szkolenie Kwas Polimlekowy

Temat:
Rodzaj:
08:40 do 15:40 - 13 lipca 2024
Cena: 3 999zł
Koktajl Monako

Szkolenie Kwas Polimlekowy

KWAS POLIMLEKOWY jest najsilniejszym biostymulatorem. Pobudza komórki organizmu do produkcji kolagenu, w szczególności TYPU III.
Kwas polimlekowy stosowany jest przede wszystkim do zabiegów wolumetrycznych oraz korygowania rysów twarzy.

Program szkolenia zastosowanie kwasu Polimlekowego

CZĘŚĆ TEORETYCZNA

  • Podstawy anatomii niezbędne do przeprowadzania zabiegów
  • Wskazania do zabiegów z użyciem kwasu PLLA
  • Przeciwwskazania do zabiegu
  • Protokół przygotowania preparatów
  • Sposoby znieczulenia

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Zapewniamy na szkoleniu 3-5 modelek

Uczestnik szkolenia wykonuje samodzielnie i pod kierunkiem lekarza/kosmetologa prowadzącego zabiegi:

Zabiegi w obrębie twarzy:
▪️ korekcja zmarszczek palacza
▪️ zabiegi wolumetryczne twarzy: modelowanie policzków, brody, żuchwy
▪️ stymulacja skóry, twarzy i dekoltu
Zabiegi na ciało:
▪️ modelowanie pośladków
▪️ ramiona
▪️ kolana
▪️ brzuch (wypełnienie ubytków, przywrócenie skórze napięcia i sprężystości)

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz i na stronie lub mailowo na info@beautyestetic.pl

Terminy szkolenia:

Kalendarz szkoleń

Zobacz kalendarz!

Terminy szkoleń podajemy na stronie lub udzielamy informacji mailowo. Jest możliwość szkoleń indywidualnych dlatego w celu informacji prosimy o kontakt na maila lub przez formularz zgłoszeniowy. Przede wszystkim szkolenia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30/9.00 - 14.00-14.30 (czas jest zależny od ilości modelek zorganizowanych na części praktycznej). Konkretna godzina będzie podana przed szkoleniem, przez maila wysłanego indywidualnie do każdego uczestnika szkolenia

 

 

 

Grupa docelowa:

Szkolenie kierowane jest przede wszystkim dla osób, które ukończyły drugi rok studiów kosmetologicznych. Ukończyły szkołę technika kosmetycznego oraz mają doświadczenie pracy w gabinecie kosmetycznym poparte certyfikatami. Studentów po drugim roku studiów medycznych, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego.

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników oraz wprowadzenie nowych zabiegów do gabinetów. Ponadto po szkoleniu uczestnicy będą potrafili samodzielnie wykonywać zabieg z wykorzystaniem odpowiednich technik. Będą potrafili wykorzystać swoją wiedzę i dostosować odpowiedni program zabiegowy indywidualnie do pacjenta oraz przygotować dokumentację potrzebna do przeprowadzenia zabiegu.

Szkoleniowiec:

Ewelina Jakimiec- szkolenia prowadzi od 2016 roku jej olbrzymie zaplecze wiedzy i doświadczenia pozwala szkolić i przekazywać zdobyte umiejętności naszym kursantom. Jej głównym celem jest, aby kursant wyszedł ze szkolenia z jak największą wiedzą teoretyczną i praktyczną.
Zaraża optymizmem i zamiłowaniem do swojej pracy, która jest jej pasją. Ewelina prowadzi szkolenia między innymi z zakresu medycyny estetycznej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnego, zabiegów pielęgnacyjnych.

Certyfikaty :

Po zakończeniu części teoretycznej oraz praktycznej uczestnicy otrzymują imienny certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu z zakresu zastosowania kwasu hialuronowego, stopień I. Uczestnicy również otrzymują zaświadczenie otrzymania certyfikatu. Zaświadczenie to potrzebne jest w przypadku zagubienia oryginału certyfikatu. Po podstawie zaświadczenia Beauty Estetic Academy jest w stanie wystawić ponownie certyfikat, który będzie oryginałem.

Standard Usług Szkoleniowo- RozwojowychPolska Izba Firm Szkoleniowych

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to unikalny standard branży szkoleniowo-rozwojowej, opracowany przez ekspertów zrzeszonych w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS)

 

Szukamy modelek :

Na każde szkolenie poszukujemy modelek, dlatego zapraszamy do kontaktu na stronie poprzez formularz lub na naszym Facebook'u

 

Zapytaj o szkolenie Kwas Polimlekowy