Szkolenie Festiwal ust – Zaawansowane techniki wypełniania ust

Temat: Festiwal ust
Rodzaj: Kwas hialuronowy
08:30 do 15:30 - 26 grudnia 2021
Beautyestetic, ul. Józefowska 135 A 40-144 Katowice Wskazówki dojazdu
Cena: 2050zł

Szkolenie powiększanie ust czyli festiwal ust

Szkolenie z technik modelowania powiększania ust z wykorzystaniem usieciowanego kwasu hialuronowego.

 

Piękne i symetryczne usta to marzenie każdej kobiety, dlatego coraz więcej z nich decyduje się na ich modelowanie w gabinecie zabiegów estetycznych. Kto może skorzystać z takiego zabiegu? Jakie są przeciwwskazania do jego wykonania? Jak bardzo można powiększyć usta? Na te i inne ważne pytania uzyskają odpowiedzi uczestnicy Festiwalu ust - szkolenia z zaawansowanych technik wypełniania ust.

Festiwal ust skierowany jest do osób, które chcą poznać zaawansowane techniki wypełniania ust takie jak (baby doll, russian lips, kontury, usta włoskie, paryskie, na płasko)

80 % czasu naszego szkolenia to ćwiczenia na modelkach, ponieważ przede wszystkim stawiamy na praktykę.

Ponadto uczestnicy otrzymują od nas skrypty szkoleniowe, notes, długopis oraz face-line ust, na których uczą się miejsc iniekcji.   

Zapoznaj się z naszym programem szkoleń z zakresu kwasu hialuronowego ! Festiwal ust !

Część teoretyczna

 • Kwas hialuronowy jako wypełniacz do modelowania i powiększania ust
 • Metody stosowane w zabiegach powiększania, korekty ust
 • Techniki łączone
 • Preparaty do stosowania wypełnienia oraz podniesienia kącików ust
 • Przeciwwskazania do zabiegu.
 • Etapy wykonywania zabiegu.
 • Skutki uboczne zabiegu.
 • Działania niepożądane.
 • Zapobieganie ewentualnym niepowodzeniom.
 • Dokumentacja wymagana do przeprowadzenia zabiegu.

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Zapewniamy na szkoleniu 3-5 modelek

Uczestnik szkolenia wykonuje samodzielnie i pod kierunkiem szkoleniowca prowadzącego warsztaty, zabiegi modelowania i wypełniania:

 

Podsumowaniem szkolenia specjalizacji festiwal ust jest test wiedzy oraz ankieta satysfakcji. W trakcie szkolenia oceniane są umiejętności praktyczne uczestnika.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz i na stronie lub mailowo na info@beautyestetic.pl

 

Terminy szkolenia:

Kalendarz szkoleń

Zobacz kalendarz!

Terminy szkoleń podajemy na stronie lub udzielamy informacji mailowo. Jest możliwość szkoleń indywidualnych dlatego w celu informacji prosimy o kontakt na maila lub przez formularz zgłoszeniowy. Przede wszystkim szkolenia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30/9.00 - 14.00-14.30 (czas jest zależny od ilości modelek zorganizowanych na części praktycznej). Konkretna godzina będzie podana przed szkoleniem, przez maila wysłanego indywidualnie do każdego uczestnika szkolenia

 

 

Grupa docelowa:

Szkolenie kierowane jest przede wszystkim dla osób, które ukończyły drugi rok studiów kosmetologicznych. Ukończyły szkołę technika kosmetycznego oraz mają doświadczenie pracy w gabinecie kosmetycznym poparte certyfikatami w tym certyfikat ukończenia podstawy wypełnień kwasem hialuronowym. Studentów po drugim roku studiów medycznych, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego.

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników oraz wprowadzenie nowych zabiegów do gabinetów. Ponadto po szkoleniu uczestnicy będą potrafili samodzielnie wykonywać zabieg z wykorzystaniem odpowiednich technik. Będą potrafili wykorzystać swoją wiedzę i dostosować odpowiedni program zabiegowy indywidualnie do pacjenta oraz przygotować dokumentację potrzebna do przeprowadzenia zabiegu.

Szkoleniowiec:

Ewelina Sikorska - szkolenia prowadzi od 2016 roku jej olbrzymie zaplecze wiedzy i doświadczenia pozwala szkolić i przekazywać zdobyte umiejętności naszym kursantom. Jej głównym celem jest, aby kursant wyszedł ze szkolenia z jak największą wiedzą teoretyczną i praktyczną.
Zaraża optymizmem i zamiłowaniem do swojej pracy, która jest jej pasją. Ewelina prowadzi szkolenia między innymi z zakresu medycyny estetycznej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnego, zabiegów pielęgnacyjnych.

Certyfikaty :

Po zakończeniu części teoretycznej oraz praktycznej uczestnicy otrzymują imienny certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu z zakresu zastosowania kwasu hialuronowego do powiększania ust, festiwal ust. Uczestnicy również otrzymują zaświadczenie otrzymania certyfikatu. Zaświadczenie to potrzebne jest w przypadku zagubienia oryginału certyfikatu. Po podstawie zaświadczenia Beauty Estetic Academy jest w stanie wystawić ponownie certyfikat, który będzie oryginałem.

Standard Usług Szkoleniowo- RozwojowychPolska Izba Firm Szkoleniowych

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to unikalny standard branży szkoleniowo-rozwojowej, opracowany przez ekspertów zrzeszonych w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS)

 

Szukamy modelek :

Na każde szkolenie poszukujemy modelek, dlatego zapraszamy do kontaktu na stronie poprzez formularz lub na naszym Facebook'u

Szukamy modelek, mezoterapia, kwas hialuronowy, meso BB Glow, osocze, collagen, botox,

 

Harmonogram godzinowy
 • 8.30 - 15.00 : Festiwal Ust
 • - :

Zapytaj o szkolenie Festiwal ust – Zaawansowane techniki wypełniania ust