Szkolenie Foxy eyes

Temat: FOXY EYES
Rodzaj:
08:40 do 15:30 - 10 listopada 2023
Beautyestetic, ul. Józefowska 135 A 40-144 Katowice Wskazówki dojazdu
Cena: 2600zł

SZKOLENIE FOXY EYES

Szkolenie z technik modelowania okolic oka za pomocą NICI PDO/COG

Szkolenie FOXY EYES pozwala na poznanie szerokiej gamy technik podniesienia powieki, powiększenia szpary powiekowej oraz korekcji zmarszczek w okolicach oczu. Jest to zabieg nieinwazyjny, który nie wymaga długiej rekonwalescencji.  Okolice oka można korygować za pomocą nici PDO/COG

Techniki omawiane podczas szkolenia:

 • wykorzystanie nici  PDO/COG w zabiegu foxy eyes

Program szkolenia:

 • powiększenie szpary powiekowej
 • podniesienie powiek
 • uniesienie brwi
 • korekcja opadającej powieki
 • zmiana kształtu brwi i oczu, podniesienie brwi za pomocą różnego rodzaju nici

CZĘŚĆ TEORETYCZNA

 • Zakres anatomii twarzy: unaczynienie tętnicze i żylne twarzy, przedziały tłuszczowe, muskulatura twarzy
 • Techniki iniekcyjne na poszczególnych okolicach zabiegowych
 • Nici PDO/COG – zastosowanie i aplikacja
 • Wskazania i przeciwwskazania po podaniu preparatu
 • Powikłania po zabiegu
 • Zalecenia pozabiegowe

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Zapewniamy na szkoleniu 3-5 modelek

Uczestnik szkolenia wykonuje samodzielnie i pod kierunkiem szkoleniowca prowadzącego warsztaty, zabiegi w wykorzystaniem nici

Podsumowaniem szkolenia specjalizacji foxy eyes jest test wiedzy oraz ankieta satysfakcji. W trakcie szkolenia oceniane są umiejętności praktyczne uczestnika.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz i na stronie lub mailowo na info@beautyestetic.pl

 

Terminy szkolenia:

Kalendarz szkoleń

Zobacz kalendarz!

Terminy szkoleń podajemy na stronie lub udzielamy informacji mailowo. Jest możliwość szkoleń indywidualnych dlatego w celu informacji prosimy o kontakt na maila lub przez formularz zgłoszeniowy. Przede wszystkim szkolenia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30/9.00 - 14.00-14.30 (czas jest zależny od ilości modelek zorganizowanych na części praktycznej). Konkretna godzina będzie podana przed szkoleniem, przez maila wysłanego indywidualnie do każdego uczestnika szkolenia

 

 

Grupa docelowa:

Szkolenie kierowane jest przede wszystkim dla osób, które ukończyły drugi rok studiów kosmetologicznych. Ukończyły szkołę technika kosmetycznego oraz mają doświadczenie pracy w gabinecie kosmetycznym poparte certyfikatami w tym certyfikat ukończenia podstawy implantacji nici PDO oraz umiejętności zastosowania kaniuli . Studentów po drugim roku studiów medycznych, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego.

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników oraz wprowadzenie nowych zabiegów do gabinetów. Ponadto po szkoleniu uczestnicy będą potrafili samodzielnie wykonywać zabieg z wykorzystaniem odpowiednich technik. Będą potrafili wykorzystać swoją wiedzę i dostosować odpowiedni program zabiegowy indywidualnie do pacjenta oraz przygotować dokumentację potrzebna do przeprowadzenia zabiegu.

Szkoleniowiec:

Ewelina Sikorska - szkolenia prowadzi od 2016 roku jej olbrzymie zaplecze wiedzy i doświadczenia pozwala szkolić i przekazywać zdobyte umiejętności naszym kursantom. Jej głównym celem jest, aby kursant wyszedł ze szkolenia z jak największą wiedzą teoretyczną i praktyczną.
Zaraża optymizmem i zamiłowaniem do swojej pracy, która jest jej pasją. Ewelina prowadzi szkolenia między innymi z zakresu medycyny estetycznej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnego, zabiegów pielęgnacyjnych.

Certyfikaty :

Po zakończeniu części teoretycznej oraz praktycznej uczestnicy otrzymują imienny certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu z zakresu zastosowania nici w zabiegu foxy eyes. Uczestnicy również otrzymują zaświadczenie otrzymania certyfikatu. Zaświadczenie to potrzebne jest w przypadku zagubienia oryginału certyfikatu. Po podstawie zaświadczenia Beauty Estetic Academy jest w stanie wystawić ponownie certyfikat, który będzie oryginałem.

Standard Usług Szkoleniowo- RozwojowychPolska Izba Firm Szkoleniowych

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to unikalny standard branży szkoleniowo-rozwojowej, opracowany przez ekspertów zrzeszonych w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS)

 

Szukamy modelek :

Na każde szkolenie poszukujemy modelek, dlatego zapraszamy do kontaktu na stronie poprzez formularz lub na naszym Facebook'u

Szukamy modelek, mezoterapia, kwas hialuronowy, meso BB Glow, osocze, collagen, botox,

 

 

 

Zapytaj o szkolenie Foxy eyes