Szkolenie KOKTAJL MONACO-ROYAL LIFTING

Temat:
Rodzaj:
08:40 do 14:40 - 30 marca 2023
Cena: 1350zł

KOKTAIL MONACO jest autorską techniką wschodnią nazywaną "Royal Lifting". Zabieg to starannie wyselekcjonowane składniki w odpowiednich proporcjach za pomocą mezoterapii igłowej. Tajniki receptury są w 100% oryginalne. Zabieg polecany do każdego typu cery, w każdym wieku.

WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA: 

 • starzejąca się skóra
 • zmarszczki
 • brak elastyczności skóry, skóra odwodniona
 • skóra tłusta; rozszerzone pory
 • zmniejszenie elastyczności skóry
 • matowy kolor cery
 • skóra pozbawiona blasku

OMAWIANE PARTIE ZABIEGU: twarz, szyja, dekolt, dłonie.

CZĘŚĆ TEORETYCZNA

 • omówienie preparatów do przygotowania koktajlu
 • wskazania i przeciwwskazania do zabiegów
 • efekty zabiegowe wynikające z użycia substancji
 • omówienie procedur
 • techniki podawania preparatu
 • postępowanie pozabiegowe

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Zapewniamy na szkoleniu 3-5 modelek

Uczestnik szkolenia wykonuje samodzielnie i pod kierunkiem szkoleniowca prowadzącego warsztaty

 

Podsumowaniem szkolenia specjalizacji festiwal ust jest test wiedzy oraz ankieta satysfakcji. W trakcie szkolenia oceniane są umiejętności praktyczne uczestnika.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz i na stronie lub mailowo na info@beautyestetic.pl

 

Terminy szkolenia:

Kalendarz szkoleń

Zobacz kalendarz!

Terminy szkoleń podajemy na stronie lub udzielamy informacji mailowo. Jest możliwość szkoleń indywidualnych dlatego w celu informacji prosimy o kontakt na maila lub przez formularz zgłoszeniowy. Przede wszystkim szkolenia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30/9.00 - 14.00-14.30 (czas jest zależny od ilości modelek zorganizowanych na części praktycznej). Konkretna godzina będzie podana przed szkoleniem, przez maila wysłanego indywidualnie do każdego uczestnika szkolenia

 

 

Grupa docelowa:

Szkolenie kierowane jest przede wszystkim dla osób, które ukończyły drugi rok studiów kosmetologicznych. Ukończyły szkołę technika kosmetycznego oraz mają doświadczenie pracy w gabinecie kosmetycznym poparte certyfikatami w tym certyfikat ukończenia podstawy mezoterapii igłowej. Studentów po drugim roku studiów medycznych, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego.

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników oraz wprowadzenie nowych zabiegów do gabinetów. Ponadto po szkoleniu uczestnicy będą potrafili samodzielnie wykonywać zabieg z wykorzystaniem odpowiednich technik. Będą potrafili wykorzystać swoją wiedzę i dostosować odpowiedni program zabiegowy indywidualnie do pacjenta oraz przygotować dokumentację potrzebna do przeprowadzenia zabiegu.

Szkoleniowiec:

Ewelina Sikorska - szkolenia prowadzi od 2016 roku jej olbrzymie zaplecze wiedzy i doświadczenia pozwala szkolić i przekazywać zdobyte umiejętności naszym kursantom. Jej głównym celem jest, aby kursant wyszedł ze szkolenia z jak największą wiedzą teoretyczną i praktyczną.
Zaraża optymizmem i zamiłowaniem do swojej pracy, która jest jej pasją. Ewelina prowadzi szkolenia między innymi z zakresu medycyny estetycznej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnego, zabiegów pielęgnacyjnych.

Certyfikaty :

Po zakończeniu części teoretycznej oraz praktycznej uczestnicy otrzymują imienny certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu z zakresu zastosowania kwasu hialuronowego do powiększania ust, festiwal ust. Uczestnicy również otrzymują zaświadczenie otrzymania certyfikatu. Zaświadczenie to potrzebne jest w przypadku zagubienia oryginału certyfikatu. Po podstawie zaświadczenia Beauty Estetic Academy jest w stanie wystawić ponownie certyfikat, który będzie oryginałem.

Standard Usług Szkoleniowo- RozwojowychPolska Izba Firm Szkoleniowych

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to unikalny standard branży szkoleniowo-rozwojowej, opracowany przez ekspertów zrzeszonych w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS)

 

Szukamy modelek :

Na każde szkolenie poszukujemy modelek, dlatego zapraszamy do kontaktu na stronie poprzez formularz lub na naszym Facebook'u

Szukamy modelek, mezoterapia, kwas hialuronowy, meso BB Glow, osocze, collagen, botox,

 

Zapytaj o szkolenie KOKTAJL MONACO-ROYAL LIFTING