Szkolenie Nici – poziom podstawowy

Temat:
Rodzaj:
08:30 do 14:00 - 22 lipca 2021
Beautyestetic, ul. Józefowska 135 A 40-144 Katowice Wskazówki dojazdu
Cena: 1799zł
szkolenie nici pdo

Nici  - poziom podstawowy (czas trwania 1 dzień )

Szkolenie obejmuje część praktyczną i teoretyczną.

Część teoretyczna:

 • Czym są wchłaniane nici PDO
 • Historia powstania nici PDO i ich zastosowanie
 • Rodzaje nici
 • Zastosowanie nici
 • Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu
 • Zalety i efekty zabiegu nici PDO
 • Omówienie okolic w których mogą zostać zastosowane nici PDO
 • Wpływ działania nici PDO na tkankę skórną.
 • Techniki zabiegowe zastosowani nici PDO
 • Niedogodności, które mogą wystąpić podczas zabiegu i powikłania

Część praktyczna:

 • Wykonanie zabiegu na modelkach

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Zapewniamy na szkoleniu 3-6 modelek

Uczestnik szkolenia wykonuje samodzielnie i pod kierunkiem szkoleniowca prowadzącego warsztaty, zabiegi z zaskresu zastosowania nici PDO

W trakcie szkolenia oceniane są umiejętności praktyczne uczestnika.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz i na stronie lub mailowo na info@beautyestetic.pl

 

Terminy szkolenia:

 

Kalendarz szkoleń

Zobacz kalendarz!

 

Terminy szkoleń podajemy na stronie lub udzielamy informacji mailowo. Jest możliwość szkoleń indywidualnych dlatego w celu informacji prosimy o kontakt na maila lub przez formularz zgłoszeniowy. Przede wszystkim szkolenia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30/9.00 - 14.00-14.30 (czas jest zależny od ilości modelek zorganizowanych na części praktycznej). Konkretna godzina będzie podana przed szkoleniem, przez maila wysłanego indywidualnie do każdego uczestnika szkolenia

 

 

Grupa docelowa:

Szkolenie kierowane jest przede wszystkim dla osób, które ukończyły drugi rok studiów kosmetologicznych. Ukończyły szkołę technika kosmetycznego oraz mają doświadczenie pracy w gabinecie kosmetycznym poparte certyfikatami. Studentów po drugim roku studiów medycznych, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego.

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników oraz wprowadzenie nowych zabiegów do gabinetów. Ponadto po szkoleniu uczestnicy będą potrafili samodzielnie wykonywać zabieg z wykorzystaniem odpowiednich technik. Będą potrafili wykorzystać swoją wiedzę i dostosować odpowiedni program zabiegowy indywidualnie do pacjenta oraz przygotować dokumentację potrzebna do przeprowadzenia zabiegu.

Szkoleniowiec:

Ewelina Sikorska - szkolenia prowadzi od 2016 roku jej olbrzymie zaplecze wiedzy i doświadczenia pozwala szkolić i przekazywać zdobyte umiejętności naszym kursantom. Jej głównym celem jest, aby kursant wyszedł ze szkolenia z jak największą wiedzą teoretyczną i praktyczną.
Zaraża optymizmem i zamiłowaniem do swojej pracy, która jest jej pasją. Ewelina prowadzi szkolenia między innymi z zakresu medycyny estetycznej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnego, zabiegów pielęgnacyjnych.

Certyfikaty :

Po zakończeniu części teoretycznej oraz praktycznej uczestnicy otrzymują imienny certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu z zakresu zastosowania kwasu hialuronowego do powiększania ust, festiwal ust. Uczestnicy również otrzymują zaświadczenie otrzymania certyfikatu. Zaświadczenie to potrzebne jest w przypadku zagubienia oryginału certyfikatu. Po podstawie zaświadczenia Beauty Estetic Academy jest w stanie wystawić ponownie certyfikat, który będzie oryginałem.

Standard Usług Szkoleniowo- RozwojowychPolska Izba Firm Szkoleniowych

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to unikalny standard branży szkoleniowo-rozwojowej, opracowany przez ekspertów zrzeszonych w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS)

 

Szukamy modelek :

Na każde szkolenie poszukujemy modelek, dlatego zapraszamy do kontaktu na stronie poprzez formularz lub na naszym Facebook'u

Zapytaj o szkolenie Nici – poziom podstawowy