Szkolenie Osocze Bogatopłytkowe

Temat: Osocze Bogatopłytkowe
Rodzaj:
08:30 do 14:00 - 20 lipca 2021
Beautyestetic, ul. Józefowska 135 A 40-144 Katowice Wskazówki dojazdu
Cena: 1950zł
szkolenie osocze bogatopłytkowe

Szkolenie Osocze bogatopłytkowe

 • Komponenty krwi.
 • Osocze bogato płytkowe i jego działanie i znaczenie we współczesnej medycynie.
 • Przetwarzanie płytki krwi.
 • Przygotowanie Preparatu.
 • Przygotowanie preparaty do iniekcji.
 • Wpływ osocza bogato płytkowego.
 • Omówienie czynników zawartych w osoczu bogato płytkowym.
 • Korzyści wynikające z zastosowania osocza bogatopłytkowe.
 • Sobór zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta
 • Wskazania i przeciwwskazania oraz czynniki związane z ryzykiem wykonania zabiegu.

Część praktyczna:

 • protokół zabiegowy
 • zlecenie przed i po zabiegowe
 • wykonanie zabiegu na modelach

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Zapewniamy na szkoleniu 3-5 modelek

Podsumowaniem szkolenia Osocze bogatopłytkowe jest test wiedzy oraz ankieta satysfakcji. W trakcie szkolenia oceniane są umiejętności praktyczne uczestnika.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz i na stronie lub mailowo na info@beautyestetic.pl

 

Terminy szkolenia:

Kalendarz szkoleń

Zobacz kalendarz!

Terminy szkoleń podajemy na stronie lub udzielamy informacji mailowo. Jest możliwość szkoleń indywidualnych dlatego w celu informacji prosimy o kontakt na maila lub przez formularz zgłoszeniowy. Przede wszystkim szkolenia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30/9.00 - 14.00-14.30 (czas jest zależny od ilości modelek zorganizowanych na części praktycznej). Konkretna godzina będzie podana przed szkoleniem, przez maila wysłanego indywidualnie do każdego uczestnika szkolenia

 

 

Grupa docelowa:

Szkolenie kierowane jest przede wszystkim dla osób, które ukończyły drugi rok studiów kosmetologicznych. Ukończyły szkołę technika kosmetycznego oraz mają doświadczenie pracy w gabinecie kosmetycznym poparte certyfikatami w tym certyfikat ukończenia podstawy wypełnień kwasem hialuronowym. Studentów po drugim roku studiów medycznych, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego.

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników oraz wprowadzenie nowych zabiegów do gabinetów. Ponadto po szkoleniu uczestnicy będą potrafili samodzielnie wykonywać zabieg z wykorzystaniem odpowiednich technik. Będą potrafili wykorzystać swoją wiedzę i dostosować odpowiedni program zabiegowy indywidualnie do pacjenta oraz przygotować dokumentację potrzebna do przeprowadzenia zabiegu.

Szkoleniowiec:

MONIKA DORYNEK -Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Położnictwo. Ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu ŚUM na kierunku “Kosmetologia z elementami medycyny estetycznej” oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej na kierunku “Kosmetologia i Medycyna Estetyczna”.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując przez 10lat w Klinice Chirurgii Plastycznej w Zabierzowie/k Krakowa.

Specjalizuje się w zabiegach odmładzających i regeneracyjnych z zastosowaniem osocza/fibryny

bogatopłytkowej, kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, nici PDO, stymulatorach tkankowych, mezoterapii igłowej.

Stale dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji uczestnicząc w licznych kongresach, kursach i workshopach z obszaru medycyny estetycznej i kosmetologii.

Certyfikaty :

Po zakończeniu części teoretycznej oraz praktycznej uczestnicy otrzymują imienny certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu z zakresu zastosowania kwasu hialuronowego do powiększania ust, festiwal ust. Uczestnicy również otrzymują zaświadczenie otrzymania certyfikatu. Zaświadczenie to potrzebne jest w przypadku zagubienia oryginału certyfikatu. Po podstawie zaświadczenia Beauty Estetic Academy jest w stanie wystawić ponownie certyfikat, który będzie oryginałem.

Standard Usług Szkoleniowo- RozwojowychPolska Izba Firm Szkoleniowych

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to unikalny standard branży szkoleniowo-rozwojowej, opracowany przez ekspertów zrzeszonych w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS)

 

Szukamy modelek :

Na każde szkolenie poszukujemy modelek, dlatego zapraszamy do kontaktu na stronie poprzez formularz lub na naszym Facebook'u

Szukamy modelek, mezoterapia, kwas hialuronowy, meso BB Glow, osocze, collagen, botox,

 

 

Zapytaj o szkolenie Osocze Bogatopłytkowe